www.Assasini.ro
www.Assasini.ro
www.Assasini.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.Assasini.ro

Bine ati venit pe www.Assassini.Ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Ultimele subiecte
» cerere grad boss
Citeste aici inainte sa postezi ! [Riscati WARN] / Model de postare  I_icon_minitimeJoi Mar 24, 2016 11:33 pm Scris de Fgh

» cerere grad boss
Citeste aici inainte sa postezi ! [Riscati WARN] / Model de postare  I_icon_minitimeVin Ian 29, 2016 6:43 pm Scris de Sorin

» cerere intrare in clan
Citeste aici inainte sa postezi ! [Riscati WARN] / Model de postare  I_icon_minitimeVin Ian 29, 2016 6:41 pm Scris de Sorin

» cerere gazduire clan [xDmG]#
Citeste aici inainte sa postezi ! [Riscati WARN] / Model de postare  I_icon_minitimeSam Ian 23, 2016 10:40 am Scris de Catalin

» Regulament Postare
Citeste aici inainte sa postezi ! [Riscati WARN] / Model de postare  I_icon_minitimeLun Noi 23, 2015 7:25 am Scris de Catalin

» *Model*Reclamatie
Citeste aici inainte sa postezi ! [Riscati WARN] / Model de postare  I_icon_minitimeDum Noi 22, 2015 10:42 am Scris de Sorin

» Discuti Generale
Citeste aici inainte sa postezi ! [Riscati WARN] / Model de postare  I_icon_minitimeDum Noi 22, 2015 10:42 am Scris de Sorin

» *Model*Cerere UP
Citeste aici inainte sa postezi ! [Riscati WARN] / Model de postare  I_icon_minitimeDum Noi 22, 2015 10:38 am Scris de Sorin

» *Model*Cerere Grad
Citeste aici inainte sa postezi ! [Riscati WARN] / Model de postare  I_icon_minitimeDum Noi 22, 2015 10:38 am Scris de Sorin

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Bine Ati Venit
Bine ati venit!

 

 Citeste aici inainte sa postezi ! [Riscati WARN] / Model de postare

In jos 
AutorMesaj
drag0nFTW

drag0nFTW


Mesaje : 99
Data de inscriere : 05/09/2015
Varsta : 25
Localizare : Targoviste

Citeste aici inainte sa postezi ! [Riscati WARN] / Model de postare  Empty
MesajSubiect: Citeste aici inainte sa postezi ! [Riscati WARN] / Model de postare    Citeste aici inainte sa postezi ! [Riscati WARN] / Model de postare  I_icon_minitimeMar Oct 13, 2015 10:27 am

Gradul de început / Upgrade.
Toată lumea va începe de la gradul de moderator. Upgrade se va lua pe baza activităţii şi a respectării regulamentului mai sus numit. Activitatea pentru recrutarea în staff constă în posturi, membri ajutaţi, idei / propuneri care au ajutat forumul. Activitatea pentru upgrade la gradul de moderator global constă în log-uri, warn-uri / banuri date, avertismente emise membrilor, idei / propuneri care au ajutat forumul şi nu în ultimul rând posturi.  Conducerea Terroristii.Ro caută un staff cât mai activ, astfel doresc să zic că nu doresc să văd greşeli gramaticale, incoerenţe sau greşeli de exprimare în cereri.

Cine îşi dă cu părerea?
-> Administratorii
-> Moderatorii Globali
-> Moderatorii
Cine nu aparţine acestor grupuri şi totuşi postează, va primi warn fără avertizare pentru SPAM.

Cine acceptă cererile?
În principal, fondatorii. Dacă cererile au doar contra, sau doar pro şi administratorii au dreptul să respingă / accepte. Nu doresc contestarea deciziei fondatorilor / administratorilor, veţi fi sancţionaţi (de la remove, la ban permanent).



Cerinte si Regulament:

-minim 50 de posturi (posturi utile, nu posthunting si jocuri forumistice)
-vechime pe forum de 10-20 zile
-varsta minima 12 ani
-cunostinte necesare de software si hardware sa fi la zi cu stirile din domeniul IT si sa fi dispus sa te ocupi de categoriile astea

Cine nu indeplineste cerintele si cine e prins cu minciuna primeste 50 warning points.

Cei care doresc grad, vor face in acest topic , un post dupa urmatorul model:

Model cerere:

Nume forum:
Contact Y!M:
Varsta:
Numar Posturi (argumentati si unde ati facut posturile)i:
Vechime pe forum:
De ce doresti acest grad? (argumentati):
Cu ce ai contribuit pe Terroristii pana acum ? (argumentati):
Alte informaţii:
​Fiecare aplicaţie va avea numele : [RECRUTARE] Nume (Ex: [RECRUTARE] Vasile B.) şi orice aplicaţie respinsă va putea fi refăcută peste 7 zile din ziua respingerii.(Ex: eşti respins pe 1.11, următoarea cerere o vei face pe 8.11)


                                                                                                                                      Succes.
                                                                                                                                      conducerea Assassini
Sus In jos
https://alex20.forumgratuit.ro
 
Citeste aici inainte sa postezi ! [Riscati WARN] / Model de postare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  [Model]Postare Portofoliu
» Regulament Postare
» [Model]Prezentare
» *Model*Cerere up
» *Model*Cerere UP

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.Assasini.ro :: Zona de Dezvoltare :: Aplica pentru Grad-
Mergi direct la: